"בלב כל התפקודים, נמצאים תפקודי הלב"
מרים מילר
Msc

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

מרים מלאת התלהבות לנושא חיי משפחה ויחסים בין אישיים.  היא רואה בנושאים אלו את ליבת מהות עמנו. היא אוהבת לעזור בבניית ושימור קשרים אלו, ולעודד ולחזק את הבאים בשעריהם.

וכיון שכל משפחה בנויה מהיחידים המרכיבים אותה, הכל מתחיל מעבודת היחיד בבנייתו העצמית. זאת משום שכל יחיד שמוצף בנחשול של אנרגיה הנובעת מהצלחה, סיפוק, שלווה נפשית והגשמה, יראה זרם חיובי שיעבור הלאה אל אותם שמושפעים ממנו; במיוחד בני משפחתו.

ולכן מרים מקדישה את עצמה להוות השראה לאחרים – לפעול למען שלום, הן בתוך האדם עצמו והן מחוץ למערכות היחסים שלהם.

למרות שלאורך השנים היא התמקדה בעיקר בבניית משפחתה, מרים סללה את דרכה לקריירה החל מההסמכה שלה כמורה בכירה מטעם מכללה ירושלים לבנות, דרך הדרכת כלות מטעם חינוך לחיי המשפחה, תואר שני בייעוץ משפחתי ע”י אוניברסיטת צפון טקסס, קאוצ’ינג לנפגשים לשידוכים בהכשרת רוזי איינהורן, ומוסמכת בתורת הנפש – טיפול י-הודי בהכשרת הרב משה בויאר שליט”א.

הנסיון שלה בעבודה עם כלות, רווקים ורווקות, הורים של ילדים בתהליכי השידוכים, וזוגות, התבסס בד בבד עם מאמציה הטיפוליים למען ארגונים כגון ‘אם הבנים שמחה’ – ארגון לתמיכת משפחות חד הוריות, ‘בית נתן’ – לעזרת אנשים ומשפחתם שעוברים משבר רפואי, ולאחרונה, ‘קהילה’ – קו חם עבור משבר רגשי ואלימות.

לאורך עבודתה היא נפגשה עם אנשים שסבלו מחרדות, התמכרויות, הפרעת אישיות גבולית, קושי בשמירת הדת, טראומה, משברי חיים כגון גירושים, אלימות במשפחה, קשיים בחינוך, בעיות חברתיות, בעיות פוריות, סכסוכים עם מחותנים וכן הלאה. למרים, נוח לעבוד בעברית ובאנגלית.

לאחרונה, מרים יזמה פורום המיועד במיוחד לאלה התומכים ברווקים לקראת נישואין  – בעיקר אמהות, ולרבות שדכנים, מדריכים ומחנכים. מטרתה היא ליצור קהילה תומכת ולשפר תמיכה רגשית ומשפחתית לטובת אלו שרוצים להקים בית. כך, כל השחקנים – גם אותם התומכים כמו הרווקים בעצמם – יכולים ליהנות מסביבה תומכת לקראת קשרי נישואין בריאים ואיתנים. לטובת מטרה זו, היא שולחת אימיילים, מנחה סדנאות ועוסקת בהדרכה פרטנית.

מרים מאד רוצה שלקוחותיה ירגישו את סמכותה, ויהיו בטוחים בכך שהיא נגשת לעבודה במקצועיות. בו זמנית, חשוב לה שכל לקוח ידע שאכפת לה ממנו באמת.  רבות נכתב על המושג הקליני של “מערכת יחסים טיפולית מקצועית”. מרים מעדיפה לראות את עצמה באחווה עם לקוחותיה, הקשיים שלהם מובנים לחלוטין, והיא מזדהה עם האתגרים שלהם, ובמקביל גם חוגגת את הצלחתם.

על מרים

התמחויות

יעוץ זוגיות

מתחיל ברגל ימין

טיפול משפחתי

יצירת שלווה

טיפול זוגי

לקראת חיבור מתמשך

הסמכה והדרכה


• מכללת ירושלים לנשים: מורה בכירה •תומס אדיסון: תואר ראשון במדעי הרוח •אוניברסיטת צפון טקסס - תואר שני בסוציולוגיה קלינית עם התמחות בטיפול משפחתי. •דייט קואצ'ינג - מאומן באופן פרטי עם רוזי איינהורן • מאסטר מוסמך בתורת הנפש; טיפול יהודי: למד אצל הרב משה באואר שליט"א